Жаңалықтар

«Жаңа жағдайдағы Қазақстан:   тарих, педагогика, психология  салалары бойынша»  XXIV студенттердің ғылыми-практикалық конференциясы өткізілді.

«Жаңа жағдайдағы Қазақстан:   тарих, педагогика, психология  салалары бойынша  XXIV студенттердің ғылыми-практикалық конференциясыәртүрлі тақырыптарды қамтыды.

Конференцияда тыңдалған баяндамалардың тақырыптары қазіргі заманауи өзекті мәселелер ұсынылған. Студенттердің ғылыми зерттеу жұмыстары жоғары деңгейде ұйымдастырылды. Кафедраның оқытушылары, ғылыми жетекшілеріде конференцияның өткізілуіне атсалысты.

Оқу әдістемелік кеңесте оқу-әдістемелік жұмыс, кафедраның оқу жұмысы, оқу әдістемелік әдебиеттерді жоспарлау және олардың орындалуын талқылау жұмыстары орындалды.

Осы оқу жылының бірінші жарты жылында жоспар бойынша  ОӘӘ - 23, оның ішінде 18-і мемлекеттік  тілде, ал 5-і орыс тілінде баспаға ұсынды.

«Психология және арнайы педагогика» кафедрасы бойынша 1 студенттік үйірмесі бар. Жыл басында құрылған жоспар бойынша жұмыстар атқарылды, хаттамалар жазылды. Студенттердің ғылыми-зерттеу жұмыстарының тақырыптары бекітілді және  студенттер факультет, университет конференциясына қатысты. «Рухани жаңғыру» бағдарламасы аясында іс -шаралар өткізілді.